SERGİLER
Taksim Açık Hava Sergileri
Başkanlık Binası Sergi Salonu Güncel Sergi
Geçmiş Sergiler

7.İstanbul Sanat Buluşması Resim Sergisi

SAKÜDER  KURULUŞUNUN 10. YILINDA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI’NIN 92.YILI ANISINA 7.İSTANBUL SANAT BULUŞMASI RESİM SERGİSİ AÇILIYOR

SAKÜDER-Uluslararası Sanat ve Sanatkarlar Topluluğu Kültür Derneği  Kuruluşunun 10.yılındadüzenlemiş olduğu “Cumhuriyet Bayramı’nın 92.Yılı Anısına 7.İstanbul  Sanat Buluşması Resim Sergisi” açılışı Beyoğlu Belediyesi  Sanat Galerisi’nde  29 Ekim 2015 saat 17:00’de kokteyl eşliğinde açılacaktır.

Saküder  olarak Kuruluşumuzun 10. Yılında Beyoğlu Belediyesi gibi önemli bir kurumda Cumhuriyet’in Kuruluşunun 92. Yılı anısına 7.İstanbul Sanat Buluşması Resim Sergisi açılışını gerçekleştirmek ve İstanbul  halkına kültür ve sanat hizmetinde bulunmak bir ayrıcalıktır.

Bu sergimizde Saküder Onursal üyelerimizden Ressam İmren Erşen, Prof.Dr. Basri Erdem, Ressam Erkan Geniş, Prof.Dr. Oya Kınıklı,Prof. Dr. Ahmet Özol, Ressam Ömer Lütfi Çetin,  Prof.Dr.Gülsün Parlar,Ressam Asım Yücesoy, Prof.Dr.Nur Gökbulut ,Ressam İbrahim Bayram, Ressam Derya Saatçıoğlu’nunyanısıra Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya illerimizden olmak üzere Saküder üyesi56 ressam sanatçımızın 56 eseri sergilenecektir. Cumhuriyet’in 92.Yılı Anısına 29 Ekim Saat 17.00’de açılışını gerçekleştirerek İstanbullu sanatseverlerin beğenisine  sunacağımız resim sergimiz 15 Kasım 2015tarihinde son bulacaktır.

Sergi açılışımızıİstanbul Beyoğlu Belediye Başkanı Sayın Ahmet MisbahDEMİRCAN’ınyanısıra sanat camiasından seçkin insanların ve sanatseverlerin katılımlarıyla basın huzurunda gerçekleştirmeyi ümit ediyoruz.Cumhuriyet’in 92. Yılı Anısına açılışını gerçekleştireceğimiz resim sergimizin açılış kokteyline sanatçılarımız,sanatseverlerimiz ve basın mensuplarımız davetlidir.

PROGRAM:

  • Sergi Açılış konuşmaları (29 Ekim 2015 Perşembe saat 17:00)
  • Açılış Konuşması Saküder Başkanı Ali ESER,
  • Beyoğlu Belediye Başkanı  Sayın Ahmet Misbah DEMİRCAN
  • Saküder  10.Yıl Teşekkür Plaketi; takdimi
  • Beyoğlu Belediye Başkanı Sayın Ahmet MisbahDEMİRCAN’a takdim edilecektir.
  •  Sergide yer alan sanatçılara teşekkür belgelerinin takdimi
  • Açılış ve kokteyl

 

SAKÜDER
İletişim: 0554 413 81 70
E-mail: sakuder2005@gmail.com

Paylaş