SANAT GALERİLERİMİZ
Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu
Medyada Sanat Galerileri
Fotoğraf Galerisi
Haberler

Haberler


09

2020

Sessizliğin ve Sabrın Renkleri Sergisi Açıldı


Beyoğlu Belediyesi tarafından düzenlenen "Sessizliğin ve Sabrın Renkleri" adlı resim sergisi sanatseverlerle buluştu. 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle düzenlenen sergiye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

21

2020

Hocalı Katliamında Hayatını Kaybeden Azeri Türkleri Unutulmadı


Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı kasabasında 1992 yılında Ermeni güçleri tarafından katledilen Azerbaycan Türkleri, Beyoğlu’nda düzenlenen Fotoğraf Sergisi ve Konferans ile anıldı.

14

2020

Mavi Vatan Sergisi Sanatseverlerle Buluştu


Türkiye’nin seçkin ressam ve heykeltıraşlarının eserlerinden oluşan ‘Mavi Vatan’ Resim ve Heykel Sergisi Beyoğlu’nda sanatseverlerle buluştu.

24

2020

4. Etnospor Kültür Festivali Fotoğraf Sergisi Açıldı


4. Etnospor Kültür Festivali Fotoğraf Yarışması’ sergisi, Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu’nda sanatseverlerle buluştu.

23

2020

Yeşilçam’ın Usta Oyuncuları Beyoğlu’nda Anıldı


Yeşilçam’ın usta oyuncuları Münir Özkul ve Ayşen Gruda vefatlarının birinci yıldönümünde Beyoğlu’ndan düzenlenen ‘Münir Özkul & Ayşen Gruda Film Afişleri’ sergisiyle anıldı.

27

2019

Emaye Dili Sergisi Sanatseverlerle Buluştu


Modern Emaye tekniğinin ustalarından Ukraynalı sanatçı Oleksii Koval'ın "Emaye Dili" sergisi, Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu'nda sanatseverlerle buluştu.

13

2019

'Bir Yol' Sergisi Beyoğlu'nda Sanatseverlerle Buluştu


İtalyan sanatçı Luigi Ballarin’in ‘Bir Yol’ sergisi Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu’nda sanatseverlerle buluştu.

22

2019

2018'in Ödüllü Fotoğrafları Beyoğlu'nda Ziyarete Açıldı


‘Istanbul Photo Awards 2019' fotoğraf yarışmasında ödül alan fotoğraflar, Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu’nda sanatseverlerle buluştu.

26

2019

Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilim Tarihine Yolculuk Sergisi Açıldı


Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle ilan edilen "2019 Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı” etkinlikleri kapsamında “Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilim Tarihine Yolculuk” sergisi Taksim Meydanında açıldı.

16

2019

Taksim Meydanı'nda '15 Temmuz Milli Birlik Destanı Sergisi' Açıldı


15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında çekilen fotoğrafları konu alan "15 Temmuz Milli Birlik Destanı" sergisi Taksim Meydanı'nda açıldı. Serginin açılışında konuşan Başkan Yıldız, Türk milletinin 15 Temmuz gecesi hainlere, bu topraklarda hiçbir ihanetin cezasız kalmayacağını bir kez daha gösterdiğini söyledi.

25

2019

Beyoğlu’nda Bir Hoş Sada Sergisi Açıldı


Beyoğlu’nda Bir Hoş Sada Sergisi’nin açılışında konuşan Başkan Demircan, “Bu sergide hem binanın yapımı münasebetiyle olması gereken müze bölümünün tamamlanması, hem ayrılırken yaptıklarımızı anlatma gayreti, hem de eski başkanlarımızı yeniden anma düşüncesi, hepsi bir araya geldi.”dedi.

28

2019

‘Hırvatistan Türkiye Sergisi’ Açıldı


Beyoğlu’nda sanatseverlerle buluşan ‘Hırvatistan ve Türkiye Akdeniz Bağlantıları’ sergisinin açılışında konuşan Başkan Demircan, “Bu renkli serginin Türkiye ile Hırvatistan arasındaki dostluğa katkıda bulunacağına inanıyorum.” dedi.

25

2018

İstanbul’a Bir Bakış Sergisi Beyoğlu’nda Açıldı


İspanyol Sanatçı Jaume Marzal Canós’ın 22 yağlıboya çalışmasından oluşan “İstanbul’a Bir Bakış” sergisi Beyoğlu’nda sanatseverlerle buluştu.

30

2018

30 Ağustos Zafer Bayramı 96. Yıl fotoğraf sergisi Taksim Meydanında açıldı


Beyoğlu’nda Büyük Taarruz Zaferi’nin 96. yıldönümü münasebetiyle “30 Ağustos Zafer Bayramı 96.Yıl” fotoğraf sergisi açıldı.

15

2018

15 Temmuz Fotoğraf Sergisi Taksim Meydanı'nda Açıldı


Türk Milletinin 15 Temmuz gecesi darbecilere karşı yazdığı kahramanlık destanını anlatan“Demokrasinin Zaferi 15 Temmuz 2016” fotoğraf sergisi Taksim Meydanı’nda açıldı.

06

2018

Anadolu' nun Sanatları Sergisi Beyoğlu' nda açıldı


Beyoğlu’nda sanatseverlerle buluşan “Anadolu’nun Sanatları Sergisi”nin açılışında konuşan Başkan Demircan, “Bugün sanatımızda bizi şaşırtacak yenilikler ve güzellikler var. Demek ki Türkiye'de güzel sanatlar kendi alanını genişletiyor.” dedi.

11

2018

Galatalı Bankerlerden Günümüze Finans Tarihi


Beyoğlu'nda açılan ‘Galatalı Bankerlerden Günümüze Finans Tarihi’ sergi ile Osmanlı döneminden günümüze uzanan ekonomi ve finans arşivi gün yüzüne çıkarıldı.

17

2018

'İki Ülke Bir Kamera' Sergisi Taksim Meydan’ında Görücüye Çıktı


Beyoğlu Belediyesi’nin kardeş belediyesi olan Macaristan’ın Peç Belediyesi ile ortaklaşa yürüttüğü “2 Natıons 1 Camera (2 Ülke 1 Kamera)” projesi ile iki tarihi şehrin güzellikleri aynı sergide buluştu.

07

2018

Beyoğlu’nda 6 Yapı 6 Öykü


Beyoğlu Belediyesi, Çağdaş Türk mimarisinin önemli ve etkin temsilcilerinden Dr. Mimar Sinan Genim’in “Beyoğlu’nda 6 Yapı 6 Öykü” sergisini sanatseverlerle buluşturdu.

26

2017

Kudüs: Ey Hüzünler Şehri Sergisi açıldı


Beyoğlu Belediyesi, Fotoğraf Sanatçısı Süleyman Gündüz’ün “Kudüs: Ey Hüzünler Şehri” sergisini sanatseverlerle buluşturdu.
Sayfalar : 1 2 3 4