SANAT GALERİLERİMİZ
Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu
Medyada Sanat Galerileri
Fotoğraf Galerisi
Haberler

Haberler


21

2021

Sağlık Çalışanlarına Özel 'Size Emanetiz' Sergisi


Korona virüsle mücadelede başından itibaren canla başla mücadele eden sağlık çalışanları için Beyoğlu’nda ‘Size Emanetiz’ sergisi düzenlendi.

17

2020

‘Mevleviliğin Hat Sanatına Yansımaları’ Sergisi Açıldı


Beyoğlu’nda Şeb-i Arus ‘Mevlana’yı Anma Haftası’ kapsamında düzenlenen Meşk-i Mevlâna ‘Mevleviliğin Hat Sanatına Yansımaları’ sergisi sanatseverlerle buluştu.

23

2020

'Karabağ Azerbaycan’dır Zafer Sergisi’ Açıldı


Beyoğlu Belediyesi, dost ve kardeş ülke Azerbaycan’ın şanlı Karabağ Zaferi’nin anısına “Karabağ Azerbaycan’dır Zafer Sergisi”ni vatandaşlarla buluşturdu. İstiklal Caddesi ve Galata Köprüsü’nde eş zamanlı olarak açılan sergi, 20 Kasım'a kadar ziyaret edilebilecek.

29

2020

Cumhuriyet'in İstiklal Yolculuğu Sergisinin İkincisi Galata Köprüsünde Açıldı


Beyoğlu Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97’nci senesine özel olarak hazırlanan ‘Cumhuriyet’in İstiklal Yolculuğu Sergisi’ Galata Köprüsü’nde ziyarete açıldı.

29

2020

İstiklal Caddesi’nde Cumhuriyet'in İstiklal Yolculuğu Sergisi Açıldı


Beyoğlu Belediyesi, Cumhuriyetin 97. yıldönümü kutlamaları kapsamında "Cumhuriyet'in İstiklal Yolculuğu" sergisine ev sahipliği yaptı.

31

2020

Galata Köprüsü’nde ‘Başkumandan Büyük Taarruzu Anlatıyor’ Sergisi Açıldı


Beyoğlu’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla “Başkumandan Büyük Taarruzu Anlatıyor” sergisi açıldı.

24

2020

‘Ben Ayasofya’ Sergisi Galata Köprüsü’nde Açıldı


Beyoğlu Belediyesi tarafından tarihi Galata Köprüsü üzerinde ‘Ben Ayasofya’ resim sergisi açıldı. Sergide Ayasofya Camii ve camiye ait eski resim ve haber yazıları sergilendi.

14

2020

Galata Köprüsü’nde’15 Temmuz İstiklal Sergisi’ Açıldı


Beyoğlu Belediyesi tarafından 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi’nin dördüncü yıldönümü münasebetiyle Galata Köprüsü’nde ’15 Temmuz İstiklal Sergisi’ açıldı.

09

2020

Sessizliğin ve Sabrın Renkleri Sergisi Açıldı


Beyoğlu Belediyesi tarafından düzenlenen "Sessizliğin ve Sabrın Renkleri" adlı resim sergisi sanatseverlerle buluştu. 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle düzenlenen sergiye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

21

2020

Hocalı Katliamında Hayatını Kaybeden Azeri Türkleri Unutulmadı


Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı kasabasında 1992 yılında Ermeni güçleri tarafından katledilen Azerbaycan Türkleri, Beyoğlu’nda düzenlenen Fotoğraf Sergisi ve Konferans ile anıldı.

14

2020

Mavi Vatan Sergisi Sanatseverlerle Buluştu


Türkiye’nin seçkin ressam ve heykeltıraşlarının eserlerinden oluşan ‘Mavi Vatan’ Resim ve Heykel Sergisi Beyoğlu’nda sanatseverlerle buluştu.

24

2020

4. Etnospor Kültür Festivali Fotoğraf Sergisi Açıldı


4. Etnospor Kültür Festivali Fotoğraf Yarışması’ sergisi, Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu’nda sanatseverlerle buluştu.

23

2020

Yeşilçam’ın Usta Oyuncuları Beyoğlu’nda Anıldı


Yeşilçam’ın usta oyuncuları Münir Özkul ve Ayşen Gruda vefatlarının birinci yıldönümünde Beyoğlu’ndan düzenlenen ‘Münir Özkul & Ayşen Gruda Film Afişleri’ sergisiyle anıldı.

27

2019

Emaye Dili Sergisi Sanatseverlerle Buluştu


Modern Emaye tekniğinin ustalarından Ukraynalı sanatçı Oleksii Koval'ın "Emaye Dili" sergisi, Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu'nda sanatseverlerle buluştu.

13

2019

'Bir Yol' Sergisi Beyoğlu'nda Sanatseverlerle Buluştu


İtalyan sanatçı Luigi Ballarin’in ‘Bir Yol’ sergisi Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu’nda sanatseverlerle buluştu.

22

2019

2018'in Ödüllü Fotoğrafları Beyoğlu'nda Ziyarete Açıldı


‘Istanbul Photo Awards 2019' fotoğraf yarışmasında ödül alan fotoğraflar, Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu’nda sanatseverlerle buluştu.

26

2019

Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilim Tarihine Yolculuk Sergisi Açıldı


Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle ilan edilen "2019 Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı” etkinlikleri kapsamında “Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilim Tarihine Yolculuk” sergisi Taksim Meydanında açıldı.

16

2019

Taksim Meydanı'nda '15 Temmuz Milli Birlik Destanı Sergisi' Açıldı


15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında çekilen fotoğrafları konu alan "15 Temmuz Milli Birlik Destanı" sergisi Taksim Meydanı'nda açıldı. Serginin açılışında konuşan Başkan Yıldız, Türk milletinin 15 Temmuz gecesi hainlere, bu topraklarda hiçbir ihanetin cezasız kalmayacağını bir kez daha gösterdiğini söyledi.

25

2019

Beyoğlu’nda Bir Hoş Sada Sergisi Açıldı


Beyoğlu’nda Bir Hoş Sada Sergisi’nin açılışında konuşan Başkan Demircan, “Bu sergide hem binanın yapımı münasebetiyle olması gereken müze bölümünün tamamlanması, hem ayrılırken yaptıklarımızı anlatma gayreti, hem de eski başkanlarımızı yeniden anma düşüncesi, hepsi bir araya geldi.”dedi.

28

2019

‘Hırvatistan Türkiye Sergisi’ Açıldı


Beyoğlu’nda sanatseverlerle buluşan ‘Hırvatistan ve Türkiye Akdeniz Bağlantıları’ sergisinin açılışında konuşan Başkan Demircan, “Bu renkli serginin Türkiye ile Hırvatistan arasındaki dostluğa katkıda bulunacağına inanıyorum.” dedi.
Sayfalar : 1 2 3 4